تبلیغات
اِسپَرلوس - منم مثل بقیه !


اِسپَرلوس

جهان فانی و باقی،فدای شاهد و ساقی~~~که سلطانی عالم را طفیل عشق می​بینم

سلام. خوبین ؟ خوشین؟
من که دیروز با ننه و آبجیمون رفتم خرید هنوز خونریزی بینی دارم ! یهو از اب و هوای خنک و تمیز وارد این تهران گرم و آلوده شدم ، بدنم سر ناسازگاری گذاشته .حق هم داره . نداره؟
دوستان، درسته ما از سر یه رمان که از قضا اولین کار منم بود ، با هم آشنا شدیم ، ولی همواره در نظر داشته باشین منم یه آدم معمولی ام مثل بقیه . اینجا هم وبلاگ و یه جورایی دفتر خاطرات منه . اگر رمان هم نمی نوشتم باز ثبت خاطره میکردم . خواهشا جوری با من برخورد نکنید من فقط آفریده شدم که بنویسم و وقت شما رو پر کنم ! 
البته خییییییلی از عزیزان لطف داشتن و چیزی غیر از دوستی نشون ندادن . سراسر محبت بودین برای من، اما بعضی برخوردا حس بدی به من میده . به این قبله من الان چندتا رمان نیمه کاره و کلی کار در زندگی شخصیم دارم . خیلی هم سخت ‌گیر‌تر شدم. مثل همیشه چون نوشتن حس خوبی میده بهم ، دوست دارم که بنویسم وگرنه الان توی لپتاپ خودم نه دکمه تشکری هست نه امتیاز مثبت و منفی نه کسی اسمم رو رنگی میکنه ، نه شهرتی برای من وجود داره . پس لطفا با من مهربون باشین. درحد یه نویسنده سابق هم نمیشه، در حد یه آدم معمولی با من مهربون باشین .
خیلی هم دوستتون دارم زیااااااد....

***

× یک نفر درمورد آنیتا سوال کرده بود. چرا خبر دارم ازش . آدرس وبلاگش هم توی لینک ها موجوده به نام "آن نیمه دیگر"

×× دیروز بعد از خرید که برگشتم می بایست یک متن طولانی رو میخوندم . صبح فرصت نکرده بودم و مانده بود برای عصر ... از طرفی به خودم میگفتم یه چرت کوچولو بزنم بعد بلند بشم و انجامش بدم ولی از طرفی میدونستم که اگر بخوابم یه دو ساعتی مثل میت خواهم بود :)
شروع به خوندن کردم و اون وسطها چشمهام از خستگی و خشکی سوزش گرفته بودند . گفتم چندثانیه چشم هام رو ببندم ... شاید دروغ نباشه اگر بگم کمتر از ۵ ثانیه چشمهام رو بستم اما اونقدر هوشیار بودم که فهمیدم دارم میخوابم و شروع به رویا دیدن میکنم ! وضعیت عجیبی بود .... ولی به طور کل بعد از مدتها چنین حسی رو تجربه کردم ...
یاد امتحان تاریخ دبیرستانم افتادم . کتاب قطور و تنها یه بعدظهر براش وقت داشتیم ... زمستون هم بود ... کم از تمرینات ریاضتی هندوها نداره ... بچسبی به بخاری و کتاب بخونی ، چشمهات گرم بشه اما نتونی بخوابی !


[ چهارشنبه 7 مهر 1395 ] [ 09:07 ق.ظ ] [ Mirage m ] نظرات      قالب ساز آنلاین